Lubliniec - Koszęcin Biuro Nieruchomości
Facebook BMC Nieruchomości Twitter BMC koszecin Instagram Biuro Nieruchomości Google+ BMC Nieruchomości
(34) 319-71-06 biuro@bmc24.pl
dom
Nieruchomość: Lokal sprzedaż  ID: 625L  Kraj: Polska  Województwo: śląskie  Powiat: kłobucki  Gmina: Przystajń  Miejscowość: Kamińsko
Brak kolejnych ofert 1 / 1 Brak kolejnych ofert

Budynek na domek letniskowy Kamińsko

Cena: 65 000 zł

Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko1 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko2 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko3 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko4 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko5 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko6 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko7 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko8 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko9 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko10 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko11 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko12 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko13 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko14 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko15 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko16 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko17 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko18 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko19 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko20 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko21 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko22 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko23 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko24 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko25 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko26 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko27 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko28 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko29 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko30 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko31 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko1 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko2 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko3 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko4
Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko1 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko2 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko3 Nieruchomość Lokal sprzedaż Kamińsko Budynek na domek letniskowy Kamińsko4

Lokal

Cena 65 000 zł
Cena za m2 828 zł
Powierzchnia lokalu 78,5 m2
Typ lokalu biuro
Droga dojazdowa asfaltowa
Forma własności własność
Liczba pokoi 2
Liczba pomieszczeń 2
Material budowy pustak
Przeznaczenie lokal biurowy
Rok budowy 1970
Rynek wtórny
Typ ogrzewania inne
Typ podłogi lastrico

Działka

Powierzchnia 612 m2
Szerokość 20 m
Długość 30 m
Miejca parkingowe 8

Media

Woda miejska
Kanalizacja szambo
Prąd jest
Prąd siła jest
Gaz brak
Liczba lini telefonicznych 1

Dodatkowe zalety

Klimatyzacja jest

Opis ogólny

Na sprzedaż budynek wolnostojący w miejscowości Kamińsko, o powierzchni 78,5 m2, składający się z pomieszczenia głównego- sklepu oraz zaplecza z pomieszczeniem sanitarnym, usytuowany na działce nr 221/1 o pow. 612m2 w wymiarze 20m x 31m.

Przed obiektem znajduje się parking na około 8-10 miejsc parkingowych. Obiekt z podjazdem dla osób niepełnosprawnych, idealnie nadaje się pod sklep, bar lub inny punkt usługowo handlowy.

Bezpośrednie sąsiedztwo lasów obfitujących w zwierzynę oraz grzyby i jagody oraz czyste powietrze, nadaje temu miejscu specyficzny klimat przyciągając latem turystów, spacerowiczów oraz grzybiarzy. 

Na przyłączonym do budynku dużym zadaszonym tarasie, o długości 11 m i szeroki na 4,2 m, można wystawić stoliki dla gości i klientów.

Media:
- Woda miejska
- Prąd miejski, siła
- Kanalizacja- szambo 2000m3
- Komin z możliwością podłączenia pieca

Wyposażenie
- Monitoring- 4 kamery monitorujące
- 1 linia telefoniczna
- Wentylacja i klimatyzacja
- Alarm

Budynek z lat 70 w kształcie prostokąta 9m /8,70 m, o murowanej konstrukcji- materiał pustak, ocieplony jest styropianem 5 cm.
Do budynku prowadzą niskie schody wraz z podjazdem dla wózków.
Od strony ulicy znajduje się również duże okno witrynowe  3,15/ 2,30 m. Zarówno drzwi wejściowe jak i witryna zabezpieczone są kratą antywłamaniową.
Dach wyłożony papą około 5 lat temu, instalacja elektryczna również wymieniana była w tamtym okresie.

Budynek podzielony na dwa pomieszczenia, sklep oraz zaplecze:

Sklep
8,6 m na 5,55 m z witryną. Podłoga wyłożona płytkami ceramicznymi, na ścianach tynk, sufit wyłożony panelami PCV. Oświetlenie jarzeniowe, dodatkowa umywalka z ciepłą wodą z podgrzewacza elektrycznego. W pomieszczeniu znajduje się również drożny komin do którego z łatwością można podłączyć piecyk do ogrzewania.

Zaplecze
to pomieszczenie 2,8/ 8,6 m i wysokie na 3 m idealnie spełnia się jako magazyn lub biuro. Podłoga częściowo wyłożona płytkami ceramicznymi, częściowo wykładziną PCV, zaopatrzona w duży zlewozmywak. Obok wydzielone jest pomieszczenie z toaletą i umywalką.

Dobudowany do obiektu taras wyłożony kostką Bauma, zadaszony dachem spadzistym o konstrukcji drewnianej idealnie komponuje się z drewnianymi barierkami i otaczającym go lasem. Taras otwarty, przestrzenny, 11/4,2 m szerokości i wysoki na 4 m w najwyższym punkcie przyciąga możliwością odpoczynku lub dłuższego zatrzymania się w tym urokliwym miejscu.

Odległości:
- przystanek PKS 5 m
- najbliższe zabudowania po drugiej stronie
- ulicy najbliższy sklep 6 km
- Lubliniec 30 km
- Częstochowa 44 km
- Myszków 79 km
- Tworóg 46 km
- Tarnowskie Góry 61 km
- Gliwice 84 km
- Bytom 74 km
- Katowice 89 km
- Opole 69 km
- Pyrzowice Port Lotniczy 80 km

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dla Państwa wygody zapraszamy na firmową, żółtą stronę internetową naszego Biura BMC, gdzie znajdą Państwo komplet zdjęć, rzut/mapkę, filmy, zdjęcia panoramiczne 360 stopni, które umożliwiają rozejrzenie się po całej nieruchomości, dokładną lokalizację, opis miejscowości i okolicy z uwzględnieniem walorów historycznych i przyrodniczych.

Prosimy zapoznać się również z zakładką dla kupujących na naszej firmowej stronie (www.koszecin.nieruchomosci.pl ), gdzie opisane są zasady i proces kupna w naszym Biurze.
Jest to dla nas bardzo istotne, aby ułatwić Państwu współpracę z Naszym biurem.

Pomimo oznaczenia dokładnej lokalizacji prosimy jednak mieć na uwadze, że nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani niezapowiedzianymi wizytami. W przypadku chęci obejrzenia nieruchomości zawsze prosimy o kontakt z naszym Biurem. Kontakt z właścicielem dokonywany jest wyłącznie przez nasze Biuro Nieruchomości.

Liczniki wyświetleń oferty: całkowite: 22  ostatnie 30 dni: 5  ostatnie 7 dni: 0
Nowa strona Firmy Biura Nieruchomości BMC. Strona jest w budowie.