Lubliniec - Koszęcin Biuro Nieruchomości
Facebook BMC Nieruchomości Twitter BMC koszecin Instagram Biuro Nieruchomości Google+ BMC Nieruchomości
+48 34 319-71-06 biuro@bmc24.pl
dom
Nieruchomość: Dom sprzedaż  ID: 391  Kraj: Polska  Województwo: śląskie  Powiat: lubliniecki  Gmina: Pawonków  Miejscowość: Solarnia

Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca

Cena: 179 000 zł

Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca1 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca2 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca3 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca4 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca5 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca6 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca7 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca8 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca9 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca10 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca11 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca12 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca13 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca14 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca15 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca16 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca17 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca18 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca19 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca20 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca21 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca22 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca23 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca24 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca25 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca26 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca27 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca28 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca29 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca30 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca31 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca1 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca2 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca3 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca4 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca5
Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca1 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca2 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca3 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca4 Nieruchomość Dom sprzedaż Solarnia Dom mieszkalny w Solarni, 7 km do centrum Lublińca5

Dom

Cena 179 000 zł
Cena za m2 2 712 zł
Powierzchnia domu 66 m2
Powierzchnia mieszkania 66 m2
Powierzchnia użytkowa 200 m2
Liczba pokoi 2
Liczba sypialni 1
Rynek wtórny
Forma własności własność
Przeznaczenie mieszkalny
Typ zabudowy wolnostojący
Stan budynku do zamieszkania
Standard dobry
Material budowy pustak
Technologia wykonania murowana
Elewacja tynk
Typ ścian inny
Typ podłogi gres
Typ dachu blacho dachówka
Typ okien PCV
Typ ogrzewania co. z własnej kotłowni

Działka

Powierzchnia 883 m2
Kształt trapez
Droga dojazdowa inna
Miejca parkingowe 4

Media

Woda miejska
Kanalizacja szambo
Prąd jest
Gaz brak

Dodatkowe zalety

Garaż w bryle
Meble jest
Kominek jest

Opis ogólny

DOM DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ.

Do centrum Lublińca tylko 7 KM

Ekogroszek z podajnikiem

Do sprzedania wolnostojący budynek  o powierzchni mieszkalnej 66 m2 + poddasze zaadaptowany na cele mieszkaniowe w miejscowości Solarnia.

Dom z. Składa się z parteru (kuchnia, salon, sypialnia, wc, kotłownia, ganek oraz duży garaż), poddasze do zaadaptowania. Powierzchnia użytkowa 147,8m2 + poddasze około 60 m2.

Budynek nadaje się do zamieszkania, dla bardziej wymagających klientów wymaga on odświeżenia. Wszystkie instalacje sprawne, okna PCV. 7 lat temu wymieniono kominy, pokrycie dachu (blachodachówka) wraz z krokwiami oraz ocieplono strop.

Ogrzewanie zapewnia 6 letnia instalacja grzewcza: piec na eko-groszek wraz z podajnikiem oraz aluminiowe grzejniki. Dodatkowo w garażu zainstalowano piec etażowy, który zapewni ciepło majsterkowiczom w chłodne dni.

Wszystkie podłogi w części mieszkalnej pokryte płytkami, poza sypialnią- gdzie położono panele. Na ścianach głównie panele.
W salonie znajduje się czynny kominek, który to nadaje wyjątkowej atmosfery temu pomieszczeniu.

Nieruchomość położona na działce 883 m2, w kształcie trapezu, posesja wybrukowana. Media: prąd, woda miejska, kanalizacja (szambo).

Dodatkowo na działce znajduje się blaszany garaż (8m x 3m).

Dom znajduje się w świetnej lokalizacji: 7km od ścisłego centrum Lublińca.
59 km do Opola
55 km do Kluczborka
45 km do Częstochowy
50 km do Bytomia, Zabrza, Gliwic

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dla Państwa wygody zapraszamy na firmową, żółtą stronę internetową naszego Biura BMC, gdzie znajdą Państwo komplet zdjęć, rzut/mapkę, filmy, zdjęcia panoramiczne 360 stopni, które umożliwiają rozejrzenie się po całej nieruchomości, dokładną lokalizację, opis miejscowości i okolicy z uwzględnieniem walorów historycznych i przyrodniczych.

Prosimy zapoznać się również z zakładką dla kupujących na naszej firmowej stronie (www.koszecin.nieruchomosci.pl ), gdzie opisane są zasady i proces kupna w naszym Biurze.
Jest to dla nas bardzo istotne, aby ułatwić Państwu współpracę z Naszym biurem.

Pomimo oznaczenia dokładnej lokalizacji prosimy jednak mieć na uwadze, że nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani niezapowiedzianymi wizytami. W przypadku chęci obejrzenia nieruchomości zawsze prosimy o kontakt z naszym Biurem. Kontakt z właścicielem dokonywany jest wyłącznie przez nasze Biuro Nieruchomości.

Liczniki wyświetleń oferty: całkowite: 581  ostatnie 30 dni: 64  ostatnie 7 dni: 18
Nowa strona Firmy Biura Nieruchomości BMC. Strona jest w budowie.