Instagram Biuro Nieruchomości Youtube BMC Facebook BMC Nieruchomości
dom
Nieruchomość: Dom sprzedaż  ID: 250  Kraj: Polska  Województwo: śląskie  Powiat: lubliniecki  Gmina: Herby  Miejscowość: Herby

Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach

Cena: 159 000 zł

Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach1 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach2 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach3 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach4 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach5 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach6 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach7 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach8 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach9 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach10 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach11 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach12 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach13 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach14 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach15 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach16 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach17 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach18 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach19 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach20 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach21 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach1 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach2 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach3 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach4 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach5
Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach1 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach2 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach3 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach4 Nieruchomość Dom sprzedaż Herby Dom z potencjałem przy głównej drodze w Herbach5

Dom

Cena 159 000 zł
Cena za m2 1 371 zł
Powierzchnia domu 116 m2
Powierzchnia mieszkania 109 m2
Powierzchnia użytkowa 116 m2
Powierzchnia zabudowy 120 m2
Powierzchnia salonu 19 m2
Liczba pokoi 5
Liczba sypialni 3
Rok budowy 1950 r
Rynek wtórny
Forma własności własność
Przeznaczenie mieszkalny
Typ zabudowy bliźniak
Stan budynku do remontu
Standard słaby
Material budowy cegła
Technologia wykonania murowana
Elewacja tynk
Typ ścian tynk wapienny
Typ podłogi PCV
Typ dachu blacha
Typ okien drewniane stare
Typ ogrzewania co. z własnej kotłowni

Działka

Powierzchnia 1 000 m2
Kształt nieregularny
Droga dojazdowa asfaltowa

Media

Woda miejska
Kanalizacja miejska
Prąd jest
Prąd siła jest
Gaz w działce
Internet inne
Liczba lini telefonicznych 1

Dodatkowe zalety

Garaż inny
Piwnica brak
Poddasze jest
Las jest

Opis ogólny

Do sprzedania dom (bliźniak) przy głównej drodze DK46 w Miejscowości Herby. Ze względu na położenie dom może być również przeznaczony pod działalność gospodarczą.

Dokładna lokalizacja zaznaczona na mapach Google na stronie internetowej naszego Biura BMC Nieruchomosci.

W skład nieruchomości wchodzi:
- lokal z wejściem od strony frontowej (około 20m2),
- część mieszkalna, w której znajdują się: 3 pokoje, kuchnia, kotłownia i łazienka.

Ponadto na posesji znajduje się budynek gospodarczy.

Działka planowo będzie dopiero wydzielana. Przewidywana powierzchnia będzie wynosić około 10a. Istnieje jednak możliwość zakupy znacznie większej działki z możliwym dojazdem od tyłu posesji. Wszystko wraz z ceną jest do uzgodnienia.

Media: prąd, woda (miejska), kanalizacja (miejsca) GAZ jest dostępny na działce.

Miejscowość Herby położona jest 32 km od Dobrodzienia, 15 km od Lublińca, 42 km od Tarnowskich Gór, 20 km od Częstochowy.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dla Państwa wygody zapraszamy na firmową, żółtą stronę internetową naszego Biura BMC, gdzie znajdą Państwo komplet zdjęć, rzut/mapkę, filmy, zdjęcia panoramiczne 360 stopni, które umożliwiają rozejrzenie się po całej nieruchomości, dokładną lokalizację, opis miejscowości i okolicy z uwzględnieniem walorów historycznych i przyrodniczych.

Prosimy zapoznać się również z zakładką dla kupujących na naszej firmowej stronie (www.koszecin.nieruchomosci.pl ), gdzie opisane są zasady i proces kupna w naszym Biurze.
Jest to dla nas bardzo istotne, aby ułatwić Państwu współpracę z Naszym biurem.

Pomimo oznaczenia dokładnej lokalizacji prosimy jednak mieć na uwadze, że nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani niezapowiedzianymi wizytami. W przypadku chęci obejrzenia nieruchomości zawsze prosimy o kontakt z naszym Biurem. Kontakt z właścicielem dokonywany jest wyłącznie przez nasze Biuro Nieruchomości.

Liczniki wyświetleń oferty: całkowite: 269  ostatnie 30 dni: 16  ostatnie 7 dni: 6
Nowa strona Firmy Biura Nieruchomości BMC. Strona jest w budowie.