Instagram Biuro Nieruchomości Youtube BMC Facebook BMC Nieruchomości
dom
Nieruchomość: Dom sprzedaż  ID: 15  Kraj: Polska  Województwo: śląskie  Powiat: lubliniecki  Gmina: Kochanowice  Miejscowość: Kochanowice
Brak poprzednich ofert 0 / 23 Następna oferta

Rozpoczęta budowa w Kochanowicach

OFERTA ARCHIWALNA, NIEAKTUALNA

Cena: 97 000 zł

Nieruchomość Dom sprzedaż Kochanowice Rozpoczęta budowa w Kochanowicach1 Nieruchomość Dom sprzedaż Kochanowice Rozpoczęta budowa w Kochanowicach2 Nieruchomość Dom sprzedaż Kochanowice Rozpoczęta budowa w Kochanowicach3 Nieruchomość Dom sprzedaż Kochanowice Rozpoczęta budowa w Kochanowicach4 Nieruchomość Dom sprzedaż Kochanowice Rozpoczęta budowa w Kochanowicach5 Nieruchomość Dom sprzedaż Kochanowice Rozpoczęta budowa w Kochanowicach6 Nieruchomość Dom sprzedaż Kochanowice Rozpoczęta budowa w Kochanowicach7 Nieruchomość Dom sprzedaż Kochanowice Rozpoczęta budowa w Kochanowicach8
1 2 3 4 5 6 7 8
Nieruchomość Dom sprzedaż Kochanowice Rozpoczęta budowa w Kochanowicach1 Nieruchomość Dom sprzedaż Kochanowice Rozpoczęta budowa w Kochanowicach2
Nieruchomość Dom sprzedaż Kochanowice Rozpoczęta budowa w Kochanowicach1 Nieruchomość Dom sprzedaż Kochanowice Rozpoczęta budowa w Kochanowicach2

Dom

Cena 97 000 zł
Cena za m2 577 zł
Powierzchnia domu 168 m2
Liczba pięter 1
Liczba pokoi 5
Liczba sypialni 3
Rok budowy 2012 r
Rynek wtórny
Forma własności własność
Przeznaczenie mieszkalny
Typ zabudowy wolnostojący
Stan budynku surowy otwarty
Standard inny
Material budowy pustak
Technologia wykonania murowana
Elewacja tynk
Typ ścian inny
Typ podłogi inny
Typ dachu inny
Typ okien inne
Typ ogrzewania brak

Działka

Powierzchnia 900 m2
Kształt prostokąt
Droga dojazdowa asfaltowa

Media

Woda miejska
Kanalizacja miejska
Prąd jest
Prąd siła jest
Gaz brak
Internet inne

Dodatkowe zalety

Garaż inny
Las jest

Opis ogólny

Na sprzedaż rozpoczęta budowa domu w Kochanowicach, wraz z częściowym materiałem na parter. Działka ma powierzchnię 9 arów.

Dokładna lokalizacja zaznaczona na mapach Google na stronie internetowej naszego Biura BMC Nieruchomosci.

Na działce znajduje się woda i kanalizacja, jest tez wykupione i podłączone przyłącze prądu na 27 kw, oprócz tego jest też wykopana studnia.

W planie budynku na parterze jest salon połączony z kuchnią , pokój, mała łazienka oraz kotłownia.Na piętrze zaplanowano dwie duże sypialnie, jedną małą sypialni oraz dużą łazienkę.
Rozpoczęta budowa znajduje się w spokojnej części wioski ale też nie na uboczu.Gorąco zapraszam do oglądania i zakupu.
Cena podlega negocjacji po wcześniejszym obejrzeniu.
Widoczne na działce maszyny nie są na sprzedaż.
Gorąco zapraszam do kupna.Oferta warta uwagi. Sprzedaż pilna

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kochanowice, powiat lubliniecki, woj. śląskie, 8 km od Lublińca,  85 km od Katowice, 42 km od Tarnowskich Gór, 34 km od Częstochowy.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dla Państwa wygody zapraszamy na firmową, żółtą stronę internetową naszego Biura BMC, gdzie znajdą Państwo komplet zdjęć, rzut/mapkę, filmy, zdjęcia panoramiczne 360 stopni, które umożliwiają rozejrzenie się po całej nieruchomości, dokładną lokalizację, opis miejscowości i okolicy z uwzględnieniem walorów historycznych i przyrodniczych.

Prosimy zapoznać się również z zakładką dla kupujących na naszej firmowej stronie (www.koszecin.nieruchomosci.pl ), gdzie opisane są zasady i proces kupna w naszym Biurze.
Jest to dla nas bardzo istotne, aby ułatwić Państwu współpracę z Naszym biurem.

Pomimo oznaczenia dokładnej lokalizacji prosimy jednak mieć na uwadze, że nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani niezapowiedzianymi wizytami. W przypadku chęci obejrzenia nieruchomości zawsze prosimy o kontakt z naszym Biurem. Kontakt z właścicielem dokonywany jest wyłącznie przez nasze Biuro Nieruchomości.

Liczniki wyświetleń oferty: całkowite: 193  ostatnie 30 dni: 0  ostatnie 7 dni: 0
Nowa strona Firmy Biura Nieruchomości BMC. Strona jest w budowie.